Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

  • Dorien Springer
    Programmamanager
    M: 06 4057 4975
    E: dorien@talentenregio.nl
  • Anne de Vries
    Projectleider leren & ontwikkelen
    M: 06 1069 2299
    E: anne@talentenregio.nl
  • Miranda Snel
    Programma ondersteuner (met verlof)
    M: 06 1457 8282
    E: miranda@talentenregio.nl
  • Ingrid Geerdink
    Programma ondersteuner
    M: 06 2787 7753
    E: i.geerdink@dalfsen.nl
  • Lisette Broeks
    Programma ondersteuner
    M: 06 4120 3917
    E: l.broeks@dalfsen.nl
  • Britt Voerknecht
    Communicatieadviseur
    M: 06 3431 6269
    E: britt@talentenregio.nl
  • Deborah Kleine
    Communicatieadviseur
    M: 06 4056 5479
    E: deborah@talentenregio.nl
  • Mirthe Kreuning
    Coördinator traineeprogramma
    M: 06 2878 6512
    E: mirthe@talentenregio.nl
  • Tineke van de Wetering
    Evenementencoördinator
    E: t.vandewetering@dalfsen.nl
  • Mieke Eikelboom
    Projectmedewerker
    M: 06 2522 4017
    E: m.eikelboom@dalfsen.nl

Wij zijn een enthousiast en getalenteerd team en zetten ons vanuit Talentenregio dagelijks in voor de 25 Talentenregio-organisaties. Wij focussen op talent. Heb jij een vraag? Kijk eerst bij onze veelgestelde vragen! Staat jouw vraag er niet tussen of wil je meer weten? Neem dan contact met ons op!

Algemeen telefoonnummer :  0529 43 89 00
Algemeen mailadres :  info@talentenregio.nl

 

 

Vragen over aanbestedingsprocedures

Telefoonnummer :  010 7600 900
WhatsApp :  06 1509 7348

 

 

Je kan ook rechtstreeks contact opnemen met een van de teamleden van Talentenregio of via het contactformulier.