Het ambassadeurschap is flexibel en goed te combineren met je werk. Je wordt een paar keer per jaar betrokken, bijvoorbeeld door het delen van informatie over trainingen, het meedenken over activiteiten of het bijdragen aan evenementen zoals het talentenfestival. Gemiddeld kost het je ongeveer 2 uur per maand.
Daarnaast maak je deel uit van een netwerk van betrokken professionals uit verschillende Talentenregio-organisaties. Dit biedt je niet alleen de kans om je netwerk te vergroten, kennis uit te wisselen en als eerste op de hoogte te zijn van ontwikkelingen en aanbod binnen Talentenregio, maar ook leuke extra’s als waardering voor jouw inzet! Denk hierbij aan een exclusief kijkje achter de schermen bij bijvoorbeeld een webinar of een meet & greet.
Ook worden er jaarlijks twee fysieke bijeenkomsten georganiseerd met andere ambassadeurs, inclusief een gezamenlijke lunch. Deze momenten staan in het teken van ontmoeten, inspireren en het versterken van het netwerk.
Per aangesloten overheidsorganisatie streven we naar minimaal één ambassadeur, zodat we binnen elke organisatie een goede verbinding hebben.
Op maandag 18 mei organiseren we de eerste online informatiesessie waarin we je alles vertellen over het ambassadeurschap en je vragen kunt stellen.
Heb je interesse om ambassadeur te worden of wil je hier meer over weten? Meld je dan aan of neem contact met ons op voor meer informatie via i.kamerling@dalfsen.nl.