Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

  • Dorien Springer
    Programmamanager
    M: 06-40574975
    E: dorien@talentenregio.nl
  • Anne Hollak
    Projectleider leren & ontwikkelen
    M: 06-10692299
    E: anne@talentenregio.nl
  • Merlien Jansma – Soedhoe
    Projectleider arbeidsmarktcommunicatie & mobiliteit (met verlof)
    M: 06-40292095
    E: merlien@talentenregio.nl
  • Miranda Snel
    Programma ondersteuner
    M: 06-14578282
    E: miranda@talentenregio.nl
  • Britt Voerknecht
    Communicatieadviseur
    M: 06-34316269
    E: britt@talentenregio.nl
  • Deborah Kleine
    Communicatieadviseur (met verlof)
    M: 06-40565479
    E: deborah@talentenregio.nl
  • Kimberly Rallis
    Communicatieadviseur
    E: k.rallis@dalfsen.nl
  • Mirthe Kreuning
    Coördinator traineeprogramma
    M: 0628786512
    E: mirthe@talentenregio.nl
  • Tineke van de Wetering
    Evenementencoördinator
    E: t.vandewetering@dalfsen.nl

Wij zijn een enthousiast en getalenteerd team en zetten ons vanuit Talentenregio dagelijks in voor de 26 Talentenregio-organisaties. Wij focussen op talent. Heb jij een vraag? Kijk eerst bij onze veelgestelde vragen! Staat jouw vraag er niet tussen of wil je meer weten? Neem dan contact met ons op!

Algemeen telefoonnummer :  0529 438 900
Algemeen mailadres :  info@talentenregio.nl

 

 

Vragen over aanbestedingsprocedures

Telefoonnummer :  010 7600 900
WhatsApp :  06 1509 7348

 

 

Je kan ook rechtstreeks contact opnemen met een van de teamleden van Talentenregio of via het contactformulier.